Ana Sayfa
Duyurular
Azami Süre İşlemleri

Azami Süre İşlemleri

 

20 Eylül 2018 tarihinde yapılan toplantıda Azami Süre Senato Esasları'nda güncelleme yapılmıştır. (Azami Süre Senato Esasları).

Buna göre:

1) Yeni Senato Esaları ile almadığı veya devamsız dersleri olan öğrenciler için derse yazılabilme imkanı doğmuştur. Bu öğrencilerin için 5 Ekim 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar ekteki dilekçeyi doldurarak birimlerine elden başvurmaları gerekmektedir. Onaylanan ders yazılmaları birimler tarafından ilan edilecektir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır. 

 

Başvurusu onaylanan öğrenciler aşağıda belirtilen katkı paylarını 2 iş günü içerisinde İş Bankası'na yatırmaları gerekmektedir (Ekte harç yatırma işlemleri için yol gösterici yardımcı doküman bulunmaktadır).   

 

Dönemlik Katkı Payları :

1. Öğretim Öğrencileri : 95 TL

2. Öğretim Öğrencileri : 385 TL

 

Azami Süre Sonu Derse Yazılma Dilekçesi 1

 

2) Bir önceki EK SINAV başvurusunu kaçıran öğrenciler, 5 Ekim 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar ekte verilen dilekçe ile birlikte birimlerine başvurabilirler. Onaylanan başvurular sınav tarihleri ile birlikte birimler tarafından ilan edilecektir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

 

Azami Süre Ek Sınav Dilekcesi 2

 

İş Bankası'na katkı payı yatırma işlem sırası

AZAMİ SÜRE DİYAGRAMI